אלקטרה מגורים אכזיב – לחיות את החופש כל יום מחדש

בניין, נדל"ן, בניה

צפונית לנהריה, במקום בתלוי ובשקט למרגלות חוף הים היפיפייה אכזיב, מוקם פרויקט מגורים חדש מטעם אלקטרה מגורים אכזיב. פרויקט דיור חדש, יוקרתי ומרהיב ביופיו, המציע אופציית מגורים שקטה, מרוחקת, עם נופים קסומים באזור אכזיב.

למי שלא יודע, פארק אכזיב ידוע כאחד המקומות הייחודיים במדינת ישראל, הכולל בתוכו פארקים לאומיים, שמורות טבע עם בעלי חיים שונים ומגוונים, וכמובן חופי ים רחבים בעלי חול מוזהב ורך, אל מול הים התיכון. אכזיב, הנמצאת מצפון לנהירה נחשבת כפנינת הצפון, ומציגה נוף וטבע פראי על רגע שכונות מגורים.

אלקטרה מגורים אכזיב מציעה שכונות מגורים בבנייני דירות חדשניים, הפונים כולם אל נוף חופי הים בעלי האיים הציוריים והשקיעות המרהיבות של אכזיב

דירות היוקרה בפרויקט של אלקטרה מגורים אכזיב בעלות גישה ישירה אל החוף, ובתכלס מה צריך יותר מזה? הרי מי מאיתנו לא היה רוצה להתעורר כל בוקר על מול נופי הטבע במלוא עוצמתו, בדירות פאר חדישות ומרווחות במיוחד? שכונת המגורים בפרויקט אלקטרה מגורים אכזיב תיהיה מורכבת מבנייני מגורים בני חמש עד תשע קומות, ובדירות בעלות ארבעה וחמישה חדשים כל אחת. בנוסף כמובן, יוקמו גם דירות גן ופנטהאוזים. השכונה תאכלס בתוכה אנשים מכל קצוות הארץ, המחפשים קצת שקט מהרעש וההמולה שבמרכז, ומוכנים לחיות בשקט, שלווה ורוגע מתמידים. כמו כן, בשכונת המגורים החדשה ייבנו גם בתים צמודי קרקע, מבני ציבור ומרכזים מסחריים, כל זאת יאפשר לכם מגורים ברמה גבוהה, הכוללים בתוכם אוויר ים נקי בכל יום, רחש גלים מלטף ורצועת חוף בלתי נגמרת.

פרויקט אלקטרה מגורים אכזיב מציעה עבורכם הגשמת חלום, ומגורים בצורה חווייתית ומקורית שכנראה לא הכרתם עד כה. בין אם אתם זוג צעיר, משפחה, או בגילאי הזהב, תוכלו למצוא את עצמכם ולהנות ממגורים באחד המקומות הפסטורליים בישראל.

בנוסף, שטח הקרקע של פרויקט אלקטרה מגורים אכזיב מורכב בעיקר ממישורים ומושלם במיוחד לרכיבה על אופניים בשבילים השונים. לכן, יוקמו באזור שבילי גישה מיוחדים לאופניים, המציעים עבורכם פעילות ספורטיבית מתונה בסמוך לים התיכון ובאווירה של חופש אינסופי.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *